Poszukuję sprawdzonego serwisu CNG w krakowie

Relacje oraz opinie na temat warsztatów zajmujących się instalacjami CNG w Polsce i Europie.
Luik
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 20:04
Lokalizacja: Kraków

Poszukuję sprawdzonego serwisu CNG w krakowie

Post autor: Luik »

Witam wszystkich serdecznie.
Od wczoraj jestem posiadaczem zafiry A na CNG z 2002r i niestety od razu mam problemy :(
Do pustych butli tankuje mi się tylko 16 m3 gazu :( po odpaleniu silnika i przejechaniu kilku kilometrów zapala się pomarańczowa kontrolka serwisowa (samochodzik z kluczem) po zapaleniu się kontrolki nic się nie dzieje, były właściciel twierdzi że to uszkodzony kabel od sondy lambda, to możliwe?
I na koniec ubywa płyny chłodniczego :( jest wilgotna gąbka pod dywanikiem pasażera tam gdzie vin czytałem że to mogą być jakieś oringi, kto w Krakowie może je wymienić za rozsądne pieniądze?.
Błagam pomóżcie mi, jestem zdesperowany, polećcie mi jakiś dobry i tani serwis zafir w Krakowie lub okolicach.
Jak w końcu wygląda sytuacja na Bagrowej w Krakowie? Pomogą mi z tymi butlami czy raczej nie tracić na nich czasu?

Z góry wszystkim dziękuje za pomoc
pbaranow
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 14, 2010 08:06
CNG car: S60 2,4 bifuel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pbaranow »

Na Kalwaryjskiej w Krakowie jest jeden :)
Ostatnio zmieniony czw paź 14, 2010 14:44 przez pbaranow, łącznie zmieniany 1 raz.
Luik
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 20:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Luik »

dzięki za info:)
byłeś już u nich? drodzy są? jaki serwisujesz samochód? lepiej jechać do mgas czy na bagrową chodzi mi o cene i jakość usługi?
pbaranow
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 14, 2010 08:06
CNG car: S60 2,4 bifuel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pbaranow »

póki co jeszcze nie byłem i obym jeszcze długo nie musiał być ;) ale konsultowałem się właścicilem przez telefon odnośnie mojej instalacji i wydawał się bardzo kompetentną osobą :)
Mam s60 bifuel, o bagrowej jeszcze nie słyszałem także nie mogę nic doradzić. Najlepiej podjechać do obojga i porównać ceny, czy też diagnozy... Życzę powodzenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy specjalizujące się w CNG”