czy ktoś w tym kraju naprawi reduktor CNG ?

Relacje oraz opinie na temat warsztatów zajmujących się instalacjami CNG w Polsce i Europie.
Pawel_V70
Posty: 28
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:50
CNG car: Volvo V70 bifuel '02
Lokalizacja: Łódź

czy ktoś w tym kraju naprawi reduktor CNG ?

Post autor: Pawel_V70 »

Witam,
z prawdziwą przykrością piszę o problemach z naprawą reduktora CNG, w fabrycznej instalacji Volvo V70 bifuel 2002. Walczę z tematem od kilku miesięcy. Może na forum podacie adres kogoś kto podejmie się naprawy ww części lub sprowadzenia sprawnej.
Niestety brak solidnego serwisu to kolejna rzecz która skutecznie zniechęca do kupna kolejnego auta z napędem CNG.

Pozdrawiam wszystkich,
Paweł, Łódź
Paweł, Łódź
Volvo V70 bifuel
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Nie ma rzeczy niemożliwych. Napisałem prośbę do naszych przyjaciół z Niemiec. Czekamy na odpowiedzi:

http://www.erdgasfahrer-forum.de/viewto ... 4683#54683
Karol Wieczorek
Pawel_V70
Posty: 28
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:50
CNG car: Volvo V70 bifuel '02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Pawel_V70 »

Dzięki za reakcję, czekam na rezultat aczkolwiek pierwsza odpowiedź z Niemiec nie jest zbyt optymistyczna. Co do szwedzkiego forum to nie czuje sie na siłach by tam cos odcyfrować :-)

Pozdrawiam i dzięki,
Paweł
Paweł, Łódź
Volvo V70 bifuel
volny
Posty: 16
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 09:39
CNG car: Volvo V70 2.4 Bi-Fuel '04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: volny »

O żesz motyla noga :evil: ale wypatrzyłeś! Prawie codziennie sprawdzam allegro i nie trafiłem na to, bo łoś nie dał w opisie że instalacja z Volvo! Pewnie dlatego taka niska cena - prawdziwa okazja! No trudno, a może to Paweł skorzystał, to nie było by żal :wink:

Paweł
pod Krakowem jest serwis Necam czyli producenta tego reduktora, zajrzałem tam jakis rok temu będąc w Krakowie żeby profilaktycznie rozpoznac temat i niestety powiedzieli że jedyna opcja to wymiana a koszt idzie w setki euro. Mimo że mój reduktor jeszcze nie wymaga wymiany znalazłem tańszą opcję ale był to złoty strzał raczej nie do powtórzenia. Zadzwoń do mnie może razem coś wymyślimy.
Niemiecke forum przekopałem kiedyś i ogólnie pamiętam że pisali o jakimś magiku gdzieś w Niemczech który nie zabiera się od razu do wymiany, ale a propos reduktora to kojarzą mi się tylko historie wymian i narzekania na chore koszty takowych. Tyle na razie jak będe miał czas to spróbuję dodac coś konkretnego.
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 20:01 przez volny, łącznie zmieniany 3 razy.
Zawsze chciałem mieć takie coś
Właśnie po to, by wozić ją
Czterysta, pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa....
Siedem jeden ma do setki (no może trochę więcej)
volny
Posty: 16
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 09:39
CNG car: Volvo V70 2.4 Bi-Fuel '04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: volny »

Niestety to jest zupełnie inna instalacja marki BRC, a nie ta fabryczna Koltec-NECAM. Chyba że sugerujesz wymianę fabrycznej instalacji na tą BRC, ale to chyba zamiana siekierki na kijek.
Zawsze chciałem mieć takie coś
Właśnie po to, by wozić ją
Czterysta, pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa czterysta
Pojemność dwa....
Siedem jeden ma do setki (no może trochę więcej)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy specjalizujące się w CNG”