Przerabianie ciężarówek na CNG ?

Relacje oraz opinie na temat warsztatów zajmujących się instalacjami CNG w Polsce i Europie.
moded
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 22, 2008 21:48
Lokalizacja: Zdunska Wola

Przerabianie ciężarówek na CNG ?

Post autor: moded »

Witam jak w temacie... Czy sa serwisy ktore przerobia ciezarowki na zasilanie gazem ziemnym?
;]
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Slyszałem, że bardzo opłacalne jest przerabianie diesli wolnossących na CNG. Ponoć jeden z serwisantówe na terenie Podkarpacia specjalizuje się w tym temacie. Postaram się zorientować kto to jest :) Na pewno to nie jest MDG - Mielec Diesel Gas...
Karol Wieczorek
moded
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 22, 2008 21:48
Lokalizacja: Zdunska Wola

Post autor: moded »

Konkretnie interesuje mnie przerabianie ciagnikow siodlowych. W Holandii widzialem kiedys przerobionego DAFa XF 95 :wink:
;]
VERONA
Posty: 82
Rejestracja: śr sie 22, 2007 11:13
CNG car: Zafira CNG 2006r.
Lokalizacja: Gdańsk ; Trelleborg

przerabianie ciągników siodłowych

Post autor: VERONA »

moded pisze:Konkretnie interesuje mnie przerabianie ciagnikow siodlowych. W Holandii widzialem kiedys przerobionego DAFa XF 95 :wink:
Kolego temat jest bardzo prosty i znany dla wtajemniczonych.
W Polsce co prawda z tego co ja wiem, jest jedna firma która to robi dobrze i całkowicie technologicznie prawidłowo, tzn. bez montowania do diesla części iskrownikowej.
Skontaktuj się z właścicielem firmy Panem Adamem Flagą tel.508314910 Firma AEGM mail biuro@aegm.pl Telefon/faks: +48 14 674 53 02 ;

Jak ktoś jest zainteresowany tak poważnym temat to sugeruję nie kombinować tylko polegać na sprawdzonym doświadczeniu.

Dodatkowo dla zainteresowanych przypominam ze IVECO produkuje ciągnik siodłowy w wersji CNG na silniku benzynowym.

Pozdrawiam
Sławek
Sławomir Szymański
0-507 105 930
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy specjalizujące się w CNG”