Stacja CNG - Tychy

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
Bieganek
Posty: 111
Rejestracja: sob cze 04, 2011 13:23
CNG car: Zafira 1.6 Monovalent Plus 2002
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Bieganek »

Bieganek pisze:Z informacji o godzinach tankowania autobusów wychodzi coraz bardziej skomplikowany algorytm - krótko mówiąc, lepiej nie planować wizyt w Tychach wieczorem i w nocy.
Minęły trzy lata i jest gorzej. Ostatni zakup przez PKM floty autobusów praktycznie wyłącza tę stację z użytkowania w godzinach nocnych i popołudniowych. Od przemiłej pani z obsługi wiem tyle, że najlepiej przyjeżdżać od 6 do 15, ale póki się nie unormuje rozkład tankowań oraz póki nie dobudują stanowisk lepiej zawsze zadzwonić.
Ja w ten sposób straciłem najbliższą stację czynną w nocy, co mocno komplikuje mi planowanie tras. W regionie w nocy już tylko Trzebinia...
A LPG znów w dół... i stacje co 5 min.

pzdr
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: Stacja CNG - Tychy

Post autor: tigercng »

Co to dokładnie znaczy "praktycznie wyłącza"?

Przykładowo zajeżdżam o 16:00 w dzień powszedni, lub o 23:00 w sobotę i co się dzieje?
Słyszę ugrzecznioną wersję bajki o wężu (sssss...j) , czy co?
Bieganek
Posty: 111
Rejestracja: sob cze 04, 2011 13:23
CNG car: Zafira 1.6 Monovalent Plus 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Stacja CNG - Tychy

Post autor: Bieganek »

Nie będę snuł domysłów co by było gdyby, ale fakty: wczoraj o 1.30 w nocy (teoretycznie stacja otwarta) na placu kilkadziesiąt autobusów, sprężarki ustawione na wolne tankowanie. Przewidywane przełączenie na tankowanie zwykłe - po nabiciu wszystkich autobusów, nie wcześniej niż o 5.30.
Obawiam się, że bez postawienia kolejnej sprężarki czeka nas loteria - albo się da, albo nie, stąd dzwonić zawczasu.
Oby tylko nie zamknęli stacji dla klientów zewnętrznych.
pzdr
Marek S
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 24, 2017 07:45
CNG car: VW Touran Ecofuel 1.4 TSI

Re: Stacja CNG - Tychy

Post autor: Marek S »

Tankowałem w rożnych godzinach grudzień styczeń 2017 nie ma problemu. Z tego co udało mi się dowiedzieć stacja w tym roku będzie rozbudowana o 3 stanowisko i nowy kompresor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”