Stacja CNG - Elbląg

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
quick1
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 09:17
Lokalizacja: Elbląg

Stacja CNG - Elbląg

Post autor: quick1 »

Szczegółowe informacje o stacji tankowania CNG w Elblągu.

Stacja Paliw Lotos (Oaza) Gronowo Górne, ul. Bursztynowa 2
Tel. 055 233 33 20 w. 13, Fax. 055-235-25-35
Czynna codziennie przez całą dobę

Mapka, zdjęcia

Współrzędne GPS:
N 54.13551 , E 19.45293
N 54°08.131' , E 19°27.176'
N 54°08'07,99 , E 19°27'10,61
Obsługa:
Bardzo uprzejma i pomocna, bez zastrzeżeń.
Płatność:
Na stacji akceptują karty płatnicze, wypróbowałem osobiście.
Duży plus dla właścicieli stacji za organizację sprzedaży.
Obok dystrybutora znajduje się czytnik kart CNG Auto.
Dojazd:
Stacja CNG położona jest bezpośrednio przy drodze nr 7, przy wyjeździe z Elbląga na Warszawę po lewej stronie.
Jadąc od strony Warszawy dojazd na stację jest dość trudny, gdyż z drogi nr 7 nie ma bezpośredniego skrętu w lewo na stację. Trzeba skręcić w lewo wcześniej, przed rozpoczynającą się metalową barierą dzielącą kierunki ruchu. Następnie po minięciu pasów ruchu z przeciwnego kierunku należy skręcić w prawo, w wąską drogę prowadzącą równolegle do siódemki. Tą drogą dotrzemy już bezpośrednio na stację. Powrót na siódemkę w kierunku Elbląg i Gdańsk jest tą samą drogą, którą musimy się cofnąć w kierunku na Warszawę, a następnie przecinając pasy ruchu skręcić w lewo wracając na siódemkę w kierunku Gdańsk.
Jeśli jadąc z Warszawy miniemy ten skręt i rozpocznie się już metalowa bariera, nie mamy innego wyjścia jak skręcić na Elbląg, i po minięciu estakad, przy najbliższej okazji zawrócić z powrotem na siódemkę.
Oczywiście jadąc siódemką od strony Elbląga, czy też Gdańska, nie mamy żadnych problemów, bo stacja znajduje się po prawej stronie, z wygodnym wjazdem i wyjazdem.
Lokalizacja:
Dystrybutor CNG jest zlokalizowany na patronackiej stacji paliw płynnych Lotos. Tankując samochodem z zaworem po prawej stronie (np. Zafira) musimy zawrócić dookoła dystrybutora CNG i wjechać pod prąd.
Stacja znajduje się na terenie przyległym do hotelu Oaza. W hotelu funkcjonuje restauracja, ale gdy tankowałem były tam przygotowania do wesela, także nie dane mi było skorzystać.
Na terenie parkingu stacji funkcjonuje mały kiosk z pysznymi wędzonymi rybami. Widać go na tym i tym zdjęciu. Polecam!
Date tech.:
Kompresor: Galileo Microbox 600 Nm3/h
Dystrybutory: 1
Stanowiska: 1 (NGV-1), 1 (TN5)
Przejściówki: brak
Data otwarcia: styczeń 2008
Aktualizacja opisu:
29.10.2009, administrator: wprowadzono datę otwarcia stacji
Ostatnio zmieniony pn lip 25, 2011 00:55 przez quick1, łącznie zmieniany 5 razy.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Dzięki za info. Postaramy sie sprawdzić co i jak sie tam dzieje i mamy nadzieję, że otwarcie nastąpi najszybciej jak to będzie możliwe. Jak ją otworzą mam nadzieję, że podasz nam informacji, takie jak przy innych stacjach.
Karol Wieczorek
pdomanski
Posty: 30
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 21:04
Lokalizacja: Warszawa

stacja cng w elblagu

Post autor: pdomanski »

Witam,
Bardzo mnie cieszy, że lada dzień nastąpi otwarcie tej stacji. Jadąc z Warszawy zawsze na rogatkach Elbląga mam rezerwę gazu. Tak więc doładowanie przyda się bardzo. Czekam z niecierpliwoścą na info o otwarciu. ( Czy ta stacja to ta, która jadąc z Warszawy mijam po lewej stronie przed estakadami obwodnicy Elbląga )

Pozdrawiam
quick1
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 09:17
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: quick1 »

witam
stacja ta jadac od warszawy jest po lewej stronie tuz przed wjazdem na obwodnice elblaga,przy tej stacji jest hotel o nazwie OAZA,latwo jest trafic. jesli juz bedzie otwarta dam wam napewno znac narazie zostaje nam cierpliwie czekac
pozdrawiam
shenn
Posty: 42
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:46
CNG car: Opel Zafira 1,6 CNG
Lokalizacja: Gdańsk

stacja podobno otwarta

Post autor: shenn »

na stronie http://www.gzog.pl/?a=aktualnosci znalazłem iż stacja jest otwarta od 15 listopada, CZY MOŻNA TO SPRAWDZIĆ
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Bujda.
Na stacji zostały jedynie ukończone prace budowlane. Aktualnie czekają na decyzję Nadzoru Budowlanego dopuszczającą obiekt do użytkowania.
Spróbuję się jutro dowiedzieć czegoś więcej, dopiero jutro wraca z urlopu właściwy człowiek.

PS. Może kolega shenn pochwali się, jakie ma auto...
quick1
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 09:17
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: quick1 »

rzeczywiscie nic sie tam nie dzieje stoi tylko dystrybutor ale ta sytuacja trwa juz kilka miesiecy.jestem z elblaga i jak na to wszystko patrze to mnie krew zalewa
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Dzisiaj dostałem info od kolegi grzehp, że stacja ruszyła i był jej pierwszym klientem :) Także trzeba ją wprowadzić na listę, będę wdzięczny za dokładny adres i godziny otwarcia.
Karol Wieczorek
pdomanski
Posty: 30
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pdomanski »

Dziś byłem w Elblągu i niestety w dalszym ciągu jest nieczynna.
Poinformowano mnie, że pracownicy nie zostali przeszkoleni z obsługi tankowania gazem i w dalszym ciągu nie mają fiskalizacji.

Tak więc benzynka poszła w ruch.

Pozdrawiam
quick1
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 09:17
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: quick1 »

witam stacja wkoncu ruszyla i wszystko dziala dokladny adres to stacja paliw oaza obwodnica elblaga w kierunku na warszawe
wesolych swiat koledzy
shenn
Posty: 42
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:46
CNG car: Opel Zafira 1,6 CNG
Lokalizacja: Gdańsk

Elbląg - godzinny otwarcia

Post autor: shenn »

W jakich godzinach stacja jest czynna
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Właśnie dzwoniłem na stacje. Jest ona czynna 24h. Wszystko działa. Kompresor Galileo.
Karol Wieczorek
raf.sky
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 20:50
Lokalizacja: ELBLĄG
Kontakt:

Post autor: raf.sky »

Aktualne tel. 55 233 33 20 wew. 313 lub 55 621 23 69
Rafał
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Ostatnio ekipa cng.auto.pl miała przyjemność zwiedzić dużą część stacji CNG w Polsce i zajrzeliśmy m.in. do Elbląga ;)

Stacja działa całkiem elegancko, co prawda skomplikował się nieco dojazd po oddaniu do użytku dalszej części S7 na trasie Elbląg - Pasłęk, ale działa 24h i nie ma problemów z tankowaniem. Poza tym zapomnieliśmy korka do tankowania, na szczęście obsługa przechowała go dla nas do następnego tankowania. Dziękujemy! :)

Jeszcze jedna dziwna sprawa - w automacie na stacji można kupić herbatę. Po opłaceniu 3 zł i zrealizowaniu zamówienia okazało się, że... jest to podgrzana Nestea! Może warto wycofać ten produkt i zamiast niego dawać klientom wrzątek i kilka rodzajów normalnych herbat smakowych do wyboru? ;)
Karol Wieczorek
shenn
Posty: 42
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:46
CNG car: Opel Zafira 1,6 CNG
Lokalizacja: Gdańsk

awaria

Post autor: shenn »

Od 3 dni AWARIA !!!!
Opel Zafira 1,6 CNG
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”