Stacja CNG - Pawłowice Śl. - zlikwidowana

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja CNG - Pawłowice Śl.

Post autor: bartekk »

Ciekawe co z tego wyjdzie bo ostatnio też była naprawiona i popracowała kilka godzin i się popsuła.
Proszę o monitorowanie tematu pracy tej stacji bo z tego co wiem to może być z nią dużo problemów.
Marek S
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 24, 2017 07:45
CNG car: VW Touran Ecofuel 1.4 TSI

Re: Stacja CNG - Pawłowice Śl.

Post autor: Marek S »

Stacja ponownie nieczynna awaria.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja CNG - Pawłowice Śl.

Post autor: bartekk »

Proszę powiedzcie mi jaki jest problem ze stacją w Pawłowicach? Dlaczego ona cały czas jest popsuta? Czy to kolejna stacja PGNiGu której specjaliści od CNG nie potrafią normalnie zrobić naprawić?
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: Stacja CNG - Pawłowice Śl.

Post autor: tigercng »

To prawda, stacja cały czas jest nieczynna i w tym roku już nie będzie.
Z tego co wiem, to w PGNiG nie ma woli, aby ją naprawić. Nie ma nikogo, kto podjąłby decyzję o przeznaczeniu na to środków. Gazownia w Zabrzu za to dopowiada, mam dane właściwej osoby.

Takie typowe PGNiG-owskie podejście do własności przedsiębiorstwa. Jak stacja jest sprawna, trzeba ją rozliczać, odpowiadać na pytania itd. itp. Jak stacja jest nieczynna, nie ma problemu, można zająć się piciem kawy :evil: Środki przeznaczone na wybudowanie stacji się marnują, ale kogo to obchodzi? Typowa polska niegospodarność jak w każdym państwowym przedsiębiorstwie. Nie do pomyślenia w firmie prywatnej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”