Stacja CNG - Radom

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Okazuje się, że stacja CNG w Radomiu jest najlepszym obiektem tankowania CNG na Mazowszu! Stało się tak pomimo, że działa już na rynku kilka dobrych lat.

Klienci stacji mogą skorzystać z toalety. Możemy wyrzucić śmieci do kilka z kubłów rozlokowanych przy dystrybutorach.

Poza tym na stacji znajdziemy super myjkę do szyb. Naprawdę - w życiu nie widziałem jeszcze takiego sprzętu ;) Podobno Mazowiecki Oddział Obrotu Gazem zakupił większą ilość takiego wyposażenia, przez co ma to być standard na wszystkich stacjach CNG na Mazowszu ;)
Karol Wieczorek
Awatar użytkownika
mateusz86
Posty: 114
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:13

Post autor: mateusz86 »

super informacja, tylko czekać aż uruchomią hot-dogi jak na orlenie :grin:
;)
Awatar użytkownika
hombre77
Posty: 52
Rejestracja: sob gru 05, 2009 19:55
CNG car: FIAT Multipla BiPower
Lokalizacja: Świętochłowice

Osuszacz

Post autor: hombre77 »

Mogę też napisać, że na stacji przybył osuszacz gazu ziemnego.
Estaciones de GNC
Obrazek
SKAR-TEL-TRANS
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 15:47
CNG car: Iveco 50C11
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Post autor: SKAR-TEL-TRANS »

WITAM :)
odwiedzam stacje CNG przy MPK w Radomiu w każdą środę i sobotę ;) dziś 12 września 2012 około godziny 13 również zmuszony byłem ich odwiedzić ;), współpraca moja z nimi układa się znakomicie, aaaaaa w szczególności kiedy już na zmianie jest Pan Mirosław Frąk to w czasie tankowania zawsze się pośmiejemy i pożartujemy by czas umilić stojąc pod dystrybutorem, bo średnio zabieram ponad 50m3 gazu więc troszkę mi przy nim schodzi :)
Tak trzymać Panie Mirku więcej uśmiechu a świat będzie fajniejszy :)
P.S.
pozdrawiam również pozostałych pracowników stacji CNG w Radomiu
Z poważaniem
SKAR-TEL-TRANS Paweł Połeć
jck
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 23, 2012 19:12
CNG car: opel
Lokalizacja: skarżysko

Post autor: jck »

Witam,
tankowałem samochód 17 października o godzinie 18
dostałem fachową obsługę, na stacji jest bardzo dobre ciśnienie a obsługa bardzo uprzejma
serdecznie pozdrowienia od skarżyszczanina dla Pana z obsługi :)
Pozdrawiam
Zafira
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 19, 2013 10:04
CNG car: Opelek
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Stacja CNG - Radom

Post autor: Zafira »

Witam !
Ja ostatnio tankowałem 14 kwietnia między godz 10-11, miałem problemy z uszczelką, obsługujący stację pomógł mi naprawić, bardzo dobre ciśnienie oraz fachowa obsługa.
Pozdrawiam
wojtek
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 08, 2012 19:53
CNG car: Citroen Berlingo GNV
Lokalizacja: Tarnów

Re: Stacja CNG - Radom

Post autor: wojtek »

No fajna reklama panowie, każdy z was po jednym poście i akurat jeden pod drugim w tym jednym temacie :lol: :lol: Radom chce chyba ratować opinie. Jutro będę tankować to sprawdzę na własnej skórze te rewelacje.
Bieganek
Posty: 111
Rejestracja: sob cze 04, 2011 13:23
CNG car: Zafira 1.6 Monovalent Plus 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Stacja CNG - Radom

Post autor: Bieganek »

No to może moje wspomnienie: dojazd do stacji potwornie dziurawą drogą, na jakąkolwiek obsługę czekałem 10 minut (jeden człowiek na cały wielki plac), ciśnienie średnie, weszło do pustej zafiry 21 m3. Z pozytywów: faktycznie, bardzo sympatyczny pan, można pogadać i się pośmiać. No i ten klimat peerelowskiego skansenu ;-)
wojtek
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 08, 2012 19:53
CNG car: Citroen Berlingo GNV
Lokalizacja: Tarnów

Re: Stacja CNG - Radom

Post autor: wojtek »

Tak jak zapowiadałem skorzystałem na trasie ze stacji dwukrotnie w południe i późnym wieczorem. Za każdym razem obyło się bez problemów. Butla do pełna, obsługa miła, na stacji prl pełną gębą :lol: ogólnie pozytywnie. Co do danych gps, na mojej najnowszej automapie wpisałem wjazdowa 17 gdy byłem 'u celu' musiałem jeszcze ujechać ze 100-200 m prosto do faktycznego wjazdu na stacje, jednak przejeżdżając obok niego nie sposób go przeoczyć. Jechałem od strony Krakowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”