Stacja CNG - Warszawa, ul. Prądzyńskiego

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Stacja CNG - Warszawa, ul. Prądzyńskiego

Post autor: administrator »

Szczegółowe informacje o stacji tankowania CNG w Warszawie.

Gazownia Warszawa, ul. Prądzyńskiego 16
Tel. 022 325 13 79, Tel./Fax. 022 325 13 90
Czynna codziennie przez całą dobę

Mapka, zdjęcia

Współrzędne GPS:
N 52.22418 , E 20.96441
N 52 13.451 , E 020 57.865
N 52 13 27.0 , E 020 57 51.9
[/size]Obsługa:

Płatność:

Dojazd:

Lokalizacja:
Stacja CNG jest zlokalizowana na terenie Zakładu Gazowniczego w Warszawie i znajduje się przy ul. Prądzyńskiego. Możliwy dojazd ulicami Bema lub Brylowską.
Date tech.:
Kompresor: 2 x 600 m³ Galileo Microbox
Magazyn: 900 m³ (3600 l)
Dystrybutory: 3
Stanowiska: 6 (NGV-1)
Przejściówki: brak danych
Lokalizacja: teren gazowni
Data otwarcia: 24.05.2010
Aktualizacje opisu:
25.10.2009, administrator: dodano informację o parametrach stacji oraz nowe zdjęcia w galerii.
20.12.2009, administrator: dodano w 'Danych technicznych' punkt 'Lokalizacja'
24.05.2010, administrator: dodano informacje o otwarciu stacji dla użytkowników, podano tymczasowe godzin pracy stacji, dodano współrzędne GPS
Ostatnio zmieniony pn lip 26, 2010 19:16 przez administrator, łącznie zmieniany 12 razy.
Karol Wieczorek
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

administrator pisze: I miejmy nadzieję, że dystrybutor (oby dystrybutory) będzie marki Galileo :)
Hmmm...
A tak serio, to dlaczego tak uważasz ? To nie jest nawet middle-class w zakresie sprzętu CNG.
Osobiście najbardziej cieszył by mnie GreenField.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Stacja całodobowa w Warszawie

Post autor: bartekk »

Na wczorajszym forum gazowym usłyszeliśmy kolejny raz obietnice że powstanie całodobowa stacja tankowania gazu w Warszawie (od Prądzyńskiego) Stacja ma zostać uruchomiona w tym roku . Obietnica została przekazana przez nowego dyrektora marketingu z ramienia PGNiG jeśli pomyliłem stanowisko to proszę o poprawienie. Czekamy na spełnienie obietnic.

Pozdrawiam
Bartek
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Już kolejny raz słyszałem od pracownika PGNiG

Post autor: bartekk »

"plotkę" że nowa stacja ma zostać uruchomiona już we wrześniu:)
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Re: Już kolejny raz słyszałem od pracownika PGNiG

Post autor: administrator »

bartekk pisze:"plotkę" że nowa stacja ma zostać uruchomiona już we wrześniu:)
W najbliższym czasie zrobię wywiad terenowy od ul. Prądzyńskiego i postaram się zlokalizować miejsce pod nową stację...
Karol Wieczorek
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: Już kolejny raz słyszałem od pracownika PGNiG

Post autor: tigercng »

bartekk pisze:Już kolejny raz słyszałem od pracownika PGNiG "plotkę" że nowa stacja ma zostać uruchomiona już we wrześniu:)
administrator pisze:Przewidywany termin oddania do użytku: 09.2009
Taaak, już dawno się tak nie obśmiałem, jak czytając ten wątek :twisted:
Koledzy, to jest zupełnie nierealne :razz:, chyba, że w 2010.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 02:00 przez tigercng, łącznie zmieniany 1 raz.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Jeśli PGNiG nas kantuje to będziemy w tym wątku prezentować przesunięcie w czasie tej inwestycji o kolejne miesiące...
Karol Wieczorek
areksus
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 11, 2008 16:10
Lokalizacja: Katowice

Post autor: areksus »

Przetarg na stacje przy ulicy Prądzyńskiego wygrala firma GZOG Zabrze,
"Tigercng" data podana w pierwszym watku jest jak najbardziej realna.

Pozdrawiam
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Pożyjemy, zobaczymy...
Poza tym zwracam uwagę, że jest różnica pomiędzy "uruchomiona", a "oddana do użytku".
W Toruniu minęło prawie 5 miesięcy między uruchomieniem, a oddaniem do użytku. Podobnie w Sandomierzu. Zawsze znajdzie się jakiś urzędnik lub strażak, który będzie chciał pokazać, jaki jest ważny :mad:

Czyli nowa stacja powinna być już od miesiąca uruchomiona :lol:
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

tigercng pisze:Pożyjemy, zobaczymy...
Poza tym zwracam uwagę, że jest różnica pomiędzy "uruchomiona", a "oddana do użytku".
W Toruniu minęło prawie 5 miesięcy między uruchomieniem, a oddaniem do użytku. Podobnie w Sandomierzu. Zawsze znajdzie się jakiś urzędnik lub strażak, który będzie chciał pokazać, jaki jest ważny :mad:

Czyli nowa stacja powinna być już od miesiąca uruchomiona :lol:
Niestety tiger ma rację. Analogiczna sytuacja jak była w Toruniu jest obecnie w Sosnowcu:
http://cng.auto.pl/forum/viewtopic.php?p=2023#2023
Karol Wieczorek
palek
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 12, 2009 22:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: palek »

administrator, możesz coś więcej powiedzieć o tej stacji w sosnowcu? Bo jestem bardzo zainteresowany tankowaniem tam:)
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

palek pisze:administrator, możesz coś więcej powiedzieć o tej stacji w sosnowcu? Bo jestem bardzo zainteresowany tankowaniem tam:)
Nie posiadam żadnych specjalnych newsów i wszystkie znane mi informacje kryją się pod tym linkiem:
http://cng.auto.pl/forum/viewtopic.php?p=2023#2023

Jeśli oczekujesz najświeższych informacji to jest podany nr telefonu bezpośrednio do Milmetu.

Pozdrawiam
Karol Wieczorek
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Przejechałem się wczoraj kontrolnie ul. Prądzyńskiego w pobliże planowanej stacji. Wrażenia fatalne. To jest jakaś porażka, dziury, koleiny, szyny zatopione w asfalcie, resztki torów kolejowych, znowu dziury. Tak mniej więcej będzie wyglądał dojazd do nowej stacji. Prędkość ok. 20 km/h. Otoczenie jest w podobnym stanie jak jezdnia, reszki płotów, pozarastane działki, jakieś magazyny kolejowe w opłakanym stanie, śmieci.
Przecież przez długi czas będzie to jedyna stacja CNG w stolicy Polski. Co sobie o nas pomyślą tankujący tutaj Niemcy i Włosi :?:
Ten, kto zadecydował o tej lokalizacji chyba nigdy w życiu nie jechał Prądzyńskiego.

Jestem załamany :sad:
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

tigercng pisze:Przejechałem się wczoraj kontrolnie ul. Prądzyńskiego w pobliże planowanej stacji. Wrażenia fatalne. To jest jakaś porażka, dziury, koleiny, szyny zatopione w asfalcie, resztki torów kolejowych, znowu dziury. Tak mniej więcej będzie wyglądał dojazd do nowej stacji. Prędkość ok. 20 km/h. Otoczenie jest w podobnym stanie jak jezdnia, reszki płotów, pozarastane działki, jakieś magazyny kolejowe w opłakanym stanie, śmieci.
Przecież przez długi czas będzie to jedyna stacja CNG w stolicy Polski. Co sobie o nas pomyślą tankujący tutaj Niemcy i Włosi :?:
Ten, kto zadecydował o tej lokalizacji chyba nigdy w życiu nie jechał Prądzyńskiego.

Jestem załamany :sad:
To nie żadna porażka, tylko prawdziwe oblicze Czystego. Wiem co mówię, bo mam szczęście tam mieszkać :D Ale i tak uważam, że jeden z lepszych rejonów Warszawy ;)

A co do decydentów to wydaje mi się, że dobrze wiedzieli co robią. Nawet jeśli będą posiadali samochody na CNG to wjadą sobie po staremu od Kasprzaka, przejadę wewnętrzną ulicą Gazowni i wjadą prosto na stację ;) Proste, nieprawdaż? :)

A tak na serio stacja będzie posiadać jeden duży plus - lepszą możliwość dojazdu. Już nie trzeba będzie kręcić się wzdłuż Kasprzaka. A co do stanu drogi to myślę, że po otwarciu drogi przyjdzie i czas na remont. Na razie jest tam niezbyt duży ruch, poruszają się pojazdy tylko do położonych tam magazynów i składów budowlanych. Stacja CNG tchnie więc w ten rejon nowe życie :)
Karol Wieczorek
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pierwsze zdjęcie stacji CNG 24 godzinnej w Warszawie

Post autor: bartekk »

Sprzęt budowalny już jest na miejscu tylko do końca września jest troche mało czasu.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”