Stacja CNG - Zabrze

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: BIGMARIO »

Współczuję kolegą że tak muszą się "bujać" do Sosnowca by Tankować :(
MARIO72
Obrazek
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

jaro1984 pisze:Witam czy ktoś ma pojęcie kiedy wreszcie otworzą tą stacje w tym Zabrzu
Byłem w sobotę i pytałem ochrony. Nic nie wiadomo, nie ma żadnych informacji nadal.
Postaram się przejechać tam osobiście i zapytać.
Jest jeszcze jedna ciekawa kwestia. Sporo osób ma na "kartach" gzog trochę kasy. Między innymi ja 350 zł. Rozmawiałem z Panem który miał wpłacone 5 k :). ciekawe czy gzog wypłaci nam jakieś odsetki ze te pół roku :). Fajnie obracać cudzymi pieniędzmi przez tyle czasu :).
Niestety nastawienie gzog do klienta tankującego cng to totalna porażka. A myślę że są tam tacy klienci co zostawiają naprawdę dużą kasę. To wszystko wygląda tak jakby im to było nie na rękę żeby otworzyć ponownie stację. Zresztą ciekaw jestem czy niektórzy nie tankują tam na boku, Ci co się lepiej znają z Panami z gzogu. Bo co to za problem podjechać a Pan przyłoży swoją kartę i da mu się bez paragonu kase za tankowanie. Zaznaczam że gzog tankuje już od jakiegoś czasu w najlepsze.
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

Pytałem ochroniarzy wczoraj. Oficjalnych informacji nie ma, z nieoficjalnych natomiast wynika że do końca marca stacja będzie nadal zamknięta.
jaro1984
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 14, 2013 11:35
CNG car: opel zafira A 1,6 CNG
Lokalizacja: Zabrze

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: jaro1984 »

Witam dzisiaj po wykonaniu telefonu do GZOG poinformowano mnie ze za mniej więcej dwa tygodnie będzie można tankować tylko trzeba będzie podpisać umowę i posiadać kartę zobaczymy czy dobre wieści okażą się prawdziwe.
jaro1984
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 14, 2013 11:35
CNG car: opel zafira A 1,6 CNG
Lokalizacja: Zabrze

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: jaro1984 »

Witam dniu dzisiejszym po podpisaniu umowy z GZOG pierwszy raz w Zabrzu zatankowałem samochód.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: administrator »

Właśnie rozmawiałem z GZOG.

Stacja ruszyła ponownie 5 maja 2014 roku.

Działa w trybie ogólnodostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

Dla osób posiadających własną kartę do tankowania można się tankować w trybie całodobowym.

Obecna cena gazu ziemnego za m3 na stacji to 3,40 zł.


PS. Jeśli macie możliwość, to prosimy o zdjęcia stacji w nowej lokalizacji :)
Karol Wieczorek
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

Wygląda na to że stacja w Zabrzu znowu nie działa. Odbiłem się dziś od stróża. Nie miał informacji kiedy znowu będzie funkcjonować.
wandzik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 10, 2015 19:52
CNG car: Niemam jeszcze

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: wandzik »

Ta stacja w zabrzu to jakaś porażka, gdyby było wszystko ok to bym już dawno jeździł na cng, niestety nie mam zamiaru zapierniczać taki hektar żeby zatankować.
Polecam zakup instalacji CNG na raty.
Metody finansowania są proste: http://www.kredyt-portal.pl/instalacja- ... -raty.html
Pozdrawiam
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

Stacja nie działa - brak informacji kiedy będzie znowu działać....
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: tigercng »

GZOG ma budować stację LCNG dla MZA w Warszawie.
Strach pomyśleć, jak często ta stacja będzie nieczynna, jeżeli na własnym podwórku własnej stacji nie potrafią doprowadzić do porządku. Nie wygląda to dobrze.
Ja nie rozumiem tego, przecież taka stacja jest też reklamą dla firmy. A nieczynna jest antyreklamą.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: BIGMARIO »

Uważam ze to zasłoną dymmna , a chcą się pozbyć zewnętrznych użytkowników CNG a śmiało to twierdze bo tankujac w Sosnowcu nie zaobserwowano wzmorzonego ruchu aut z Zabrza :twisted:
MARIO72
Obrazek
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

BIGMARIO pisze:Uważam ze to zasłoną dymmna , a chcą się pozbyć zewnętrznych użytkowników CNG a śmiało to twierdze bo tankujac w Sosnowcu nie zaobserwowano wzmorzonego ruchu aut z Zabrza :twisted:
W przypadku teorii o pozbyciu się klientów zewnętrznych zgodzę się. Polityka GZOG wobec nas jest żenująca. Sam fakt tego że przyjeżdżasz rano, stróż mówi że awaria i nie ma nawet przybliżonej informacji kiedy stacja będzie znowu działać. Jakby te osoby które informują go o tym że stacja nie działa nie mogły powiedzieć też żeby mówił klientom ze za tydzień będzie coś wiadomo.
Jeżeli chodzi o wyciąganie wniosków na podstawie obecności samochodów z Zabrza w Sosnowcu moim zdaniem teoria mocno naciągana. Przy zasięgu ~300km na pełnym baku nikt nie będzie jeździł 100km(w obie strony) po to żeby zatankować, tym bardziej jak jeździ lokalnie po zabrzu i gliwicach. Szczególnie przy dzisiejszych cenach benzyny. Druga sprawa to to że jak w Sosnowcu źle trafisz musisz czekać i czekać. Ci co jeżdżą dłuższe trasy wolą pewnie do Tych pojechać, tam jest taniej. Sam czasami jeżdżę do sosnowca z uwagi na to że pracuje w Mysłowicach i jak trafie na ważenie tira to trochę czasu tracę.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: BIGMARIO »

Witaj sapi.
Jestem zdziwiony ze czekasz . Ja objerzdzam Tiry parkuje w zatoczce i IDE do ochrony gdzie podaje nr. Rej.
Jest zawsze kilka osób , jak jedna wazy to 2 spisuje i dzwoni po pana Zbyszka do tankowania :lol:
A co do aut z Zabrza to jak ostatnio przenosili stacje i była faktycznie nieczynna to dziennie tankowalo po kilka aut.
A by mieć pewność to się postaram dowiedzieć swoimi kanałami co tam się dzieje :twisted:
MARIO72
Obrazek
sapi
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 19:04
Lokalizacja: Gliwice/Zwoleń

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: sapi »

Cześć,
To już się wyjaśniło. Ja tankuje zazwyczaj po 17. Wtedy już Pana Zbyszka nie ma i z tego co zaobserwowałem na portierni zazwyczaj jest tylko jedna Pani, która może tankować i ważyć.
Będę wdzięczny za jakieś info na temat zabrza a do momentu uruchomienia stacji ponownie będę odwiedzał sosnowiec.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Re: Stacja CNG - Zabrze

Post autor: BIGMARIO »

Jak po 17.00 to tak jest , masz racje B-)
MARIO72
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”