Stacja CNG - Gdynia, ul. Chwaszczyńska

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Według ostatnich informacji, na stacji będzie można tankować od 2 czerwca 2010.
daroguru
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 10, 2010 21:16
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: daroguru »

Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bartekk »

Witam.
Właśnie wracam z Chwaszczyńskiej, opisze dokładnie relacje z otwarcia stacji.
Na stacje pojechałem demonstracyjnym Iveco Daily, wstępne spalanie z trasy Warszawa - Gdynia to 28zl za 100km przy włączonej klimie.

Stacja jest czynna w godzina 8-16, 7 dni w tygodniu, istnieje mozliwość zatankowania się poza wyznaczonymi godzinami pracy stacji. Z gazownią można podpisać umowę na bezgotówkowe rozliczanie się za paliwo (karta CNG AUTO)
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 17:59 przez bartekk, łącznie zmieniany 1 raz.
vipermat
Posty: 34
Rejestracja: śr mar 05, 2008 21:02
CNG car: Multipla Bipower
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: vipermat »

Czekamy z niecierpliwością :)
Proszę napisz czy stacja jest "ogólnodostępna" i jak wygląda sprawa z kartą CNG(czy np. osoby fizyczne też mogą podpisać umowę ).

Pozdrawiam
Mateusz
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bartekk »

Stacja jest ogólnodostępna.
Umowę można podpisać tylko na firmę.
Płatność tylko gotówką.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z otwarcia nowej stacji w Gdyni: www.galeria.cng.auto.pl
Ostatnio zmieniony wt cze 01, 2010 21:01 przez bartekk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Relacja z otwarcia stacji

Post autor: bartekk »

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z relacją z otwarcia stacji w Gdyni przy ul.Chwaszczyńskiej: tutaj
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

I po pierwszym tankowaniu.

We czwartek do 15-tej tankowały cztery prywatne wozy (licząc mój). Zostałem poinformowany, że nie istnieje możliwość tankowania poza godzinami 8-16 ("kasa jest nieczynna"). Ciśnienie tankowania na stacji jest wyższe niż na Hutniczej (kreska wskaźnika paliwa drgnęła po przejechaniu 40 km (!), na Hutniczej było to po 20).
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

Awaria płyty głównej (?) - szczegóły będą znane po weekendzie.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bartekk »

ekobi pisze:I po pierwszym tankowaniu.

We czwartek do 15-tej tankowały cztery prywatne wozy (licząc mój). Zostałem poinformowany, że nie istnieje możliwość tankowania poza godzinami 8-16 ("kasa jest nieczynna"). Ciśnienie tankowania na stacji jest wyższe niż na Hutniczej (kreska wskaźnika paliwa drgnęła po przejechaniu 40 km (!), na Hutniczej było to po 20).
Podpisz umowę z gazownią na bezgotówkowe rozliczane i nie będziesz potrzebował czynnej kasy na stacji.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bartekk »

ekobi pisze:I po pierwszym tankowaniu.

We czwartek do 15-tej tankowały cztery prywatne wozy (licząc mój). Zostałem poinformowany, że nie istnieje możliwość tankowania poza godzinami 8-16 ("kasa jest nieczynna"). Ciśnienie tankowania na stacji jest wyższe niż na Hutniczej (kreska wskaźnika paliwa drgnęła po przejechaniu 40 km (!), na Hutniczej było to po 20).
Podpisz umowę z gazownią na bezgotówkowe rozliczane i nie będziesz potrzebował czynnej kasy na stacji.
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

shenn pisze:Dziś rano (temp. +3 C) zatankowałem 26,17 Nm3. Zbiornik pusty. Mój rekord. Stacja: Gdynia Chwoszczyńska
Miałem sprzeczne informacje dot. naprawy awarii, ale wobec powyższego wychodzi, że stacja już działa.
shenn
Posty: 42
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:46
CNG car: Opel Zafira 1,6 CNG
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: shenn »

Stacja działała cały czas. Podobno spaliła się elektronika dystrybutora (naprawiono jedną stronę). Można było "tankować" z drugiego dystrybutora (autobusowego) poprzez przejściówkę.
Opel Zafira 1,6 CNG
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

Właśnie nie bardzo działała - kiedy przyjechałem 'zatankować', odprawiono mnie z kwitkiem. :shock: Prawdopodobnie było to zaraz po awarii i jeszcze się nie ogarnęli.

Później tankowałem już na Shellu - i tylko dochodziły mnie informacje, że naprawa na Chwaszczyńskiej chwilę potrwa. Pewnie informatorzy nie wiedzieli, że zrobiono obejście o którym pisałeś. Nie wnikałem - Shella też mam (prawie) po drodze.

Przy okazji - na Shellu ciśnienie też jakby lepsze... :smile:
pawel1812
Posty: 113
Rejestracja: pn sty 03, 2011 02:11
CNG car: Multipla Bipower 1.6 16V 2000r
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawel1812 »

Mnie kilka dni temu również tankowano poprzez przejściówkę, pani z obsługi mówiła że jest awaria dystrybutora.
Dobrze, że w ogóle jest możliwość tankowania przez przejściówkę - z racji obsługi autobusów duży dystrybutor TN5 nie może pozostawać długo niesprawny.


Edit:
Awaria została usunięta, dziś tankowałem z małego dystrybutora, po raz pierwszy do pełna na tej stacji, ciśnienie bardzo dobre, 50km na pierwszej diodzie poziomu gazu. Po zatankowaniu nie świeciła się żadna dioda.

Tankowanie jest możliwe 7 dni w tygodniu do osiemnastej, a nie do szesnastej jak na kartce, z tym, że od 16 tankują autobusy. O 17:30 ze mna tankowały sie dwa autobusy olejem napędowym, CNG nie pobierał żaden.
Ostatnio zmieniony pt lut 11, 2011 02:28 przez pawel1812, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Stacja CNG Gdynia Kacze Buki

Post autor: Ewa »

Witam
Miło mi powitać obecnych i przyszłych klientów stacji, której jestem pracownikiem. Tak sobie pomyślałam, że mogłabym przekazywać informacje z pierwszej ręki o zmianach godzin otwarcia:) i o ewentualnych przestojach. Co wy na to :roll:
pozdrawiam
Ewa
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”