Stacja CNG - Gdynia, ul. Chwaszczyńska

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ewa »

WITAM
Stacja nieczynna ( jest godz.13:48) zamarzł olej GZOG przyjedzie za ok 16 godzin. Przepraszam , że wczesniej nie napisałam. Pracownicy PKM próbują rozmrażać -niestety trudno przewidziec czy się to uda.
pozdrawiam
Ewa
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
VERONA
Posty: 82
Rejestracja: śr sie 22, 2007 11:13
CNG car: Zafira CNG 2006r.
Lokalizacja: Gdańsk ; Trelleborg

Post autor: VERONA »

Stacja czynna,potwierdzone.
Sławomir Szymański
0-507 105 930
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ewa »

Ewa pisze:WITAM
Stacja nieczynna ( jest godz.13:48) zamarzł olej GZOG przyjedzie za ok 16 godzin. Przepraszam , że wczesniej nie napisałam. Pracownicy PKM próbują rozmrażać -niestety trudno przewidziec czy się to uda.
pozdrawiam
Ewa
Witam
Jest wszystko ok stacja czynna
pozdrawiam
Ewa
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

W tym tygodniu wprowadzono w Mapach Google usługę Street View. Można teraz obejrzeć, jak wygląda stacja widziana z ul. Chwaszczyńskiej

Mapkę z widokiem 360 stopni znajdziecie tutaj
Karol Wieczorek
AdamBialas
Posty: 175
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 08:26
CNG car: Fiat Multipla BiPower 1,6
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: AdamBialas »

Zgodnie z informacjami od pani rzecznik POOG , gdy się jej zapytałem telefonicznie w grudniu dlaczego zamykają Olsztyn a w Gdyni mają aż 2 stacje , usłyszałem że jest bardzo duże zapotrzebowanie na tym terenie . Jak na ironie , akurat jak Google robiło foty stacja wygląda jak opustoszała , oj chyba zamknięcie Olsztyna i Bydgoszczy ma drugie dno :)
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

Stacja na Chwaszczyńskiej jest tak "opustoszała", że są plany, by pojawiło się na niej conajmniej kilka stanowisk wolnego tankowania. I w planach wymiana taboru z diesla na CNG. Olsztyński ZKM nie chciałby zaoszczędzić?
Ostatnio zmieniony pn mar 26, 2012 09:39 przez ekobi, łącznie zmieniany 1 raz.
AdamBialas
Posty: 175
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 08:26
CNG car: Fiat Multipla BiPower 1,6
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: AdamBialas »

Olsztyński ma plany , ale dopiero teraz gdy zrobił najdroższe bilety w Polsce wychodząc z założenia ,że klient i tak będzie jechał . Lecz mieszkańcy pokazali ZKM ,że nie wszystko jest takie różowe jak im się wydaje , najpierw akcja "podaj bilet" a potem "na nogach zdrowiej" , efektem tego był w 4 kwartale duży spadek przychodów MPK , a akcja podnoszenia ceny biletów przyniosła bardzo nie oczekiwany skutek. Teraz więc już tylko przejście na CNG im pozostaje , by nie podnosić cen biletów .
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

No to zapraszamy do działań w tym kierunku. Jak już stacja będzie to poprosimy Google o przejazd. Oczywiście w dogodnej porze. :wink:
AdamBialas
Posty: 175
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 08:26
CNG car: Fiat Multipla BiPower 1,6
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: AdamBialas »

Szkoda ,że Google nie zrobił zdjęć starej stacji w tamtym roku jak jeszcze stacja działała , bo miedzy 8:00 a 16:00 kolejka aut była czymś normalnym . Tyle że pewnie i tak nie było by stacji widać bo POOG postawiło stację w w takim miejscu , że tylko z lotu ptaka ją widać :)
Ostatnio zmieniony pn mar 26, 2012 10:00 przez AdamBialas, łącznie zmieniany 1 raz.
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

Jeśli PGNIG jest w temacie bezwładny (cóż za eufemizm mi się udał; mam wzgląd na zachowanie "pewnych norm" na forum, czyżn't? :cool:), to pozostaje nam polegać na umiejętności kalkulowania oraz kreatywności większych podmiotów zainteresowanych obniżką kosztów własnych.
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ewa »

Witam
Mamy dzisiaj 14.06.2012 awarię stacji ( dość poważna awaria) przewidywany czas naprawy godz. 11-12
proszę ewentualnie się dowiadywać o terminie ponownego uruchomienia
tel. 504 239 165
pozdrawiam
Ewa
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ewa »

Witam ponownie
Stacja jest juz czynna na ten moment czyli ok. 11;20
pozdrawiam
Ewa :idea:
Ostatnio zmieniony czw cze 14, 2012 12:24 przez Ewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Z racji permanentnej awarii na stacji CNG przy ul. Hutniczej, postanowiliśmy porozmawiać z Prezesem PKM Gdynia, Panem Gałkiewiczem.

Prezes Gałkiewicz to jedna z bardziej przychylnych decyzyjnych osób dla rozwoju CNG w Polsce - nie tylko rozwija swoją flotę autobusów (niedługo w zajezdni PKM Gdynia mają się pojawić kolejne dwa autobusy CNG o długości 18 metrów), ale również postanowił udostępnić stację CNG dla użytkowników w trybie całodobowym.

Dlatego na stacji CNG przy ul. Chwaszczyńskiej można się tankować całą dobę, aczkolwiek należy uwzględnić przerwę między godziną 20:00 a 22:00. Wtedy tankują się autobusy i nie powinno się wtedy przyjeżdżać.

Cieszy nas niezmiernie taka decyzja! Gratlujemy prorozwojowego podejścia i pomocy użytkownikom CNG w Trójmieście, którzy znaleźli się w ciężkim położeniu po wyłączeniu stacji CNG przy ul. Hutniczej.
Karol Wieczorek
Ewa
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 08:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ewa »

administrator pisze:Z racji permanentnej awarii na stacji CNG przy ul. Hutniczej, postanowiliśmy porozmawiać z Prezesem PKM Gdynia, Panem Gałkiewiczem.

Prezes Gałkiewicz to jedna z bardziej przychylnych decyzyjnych osób dla rozwoju CNG w Polsce - nie tylko rozwija swoją flotę autobusów (niedługo w zajezdni PKM Gdynia mają się pojawić kolejne dwa autobusy CNG o długości 18 metrów), ale również postanowił udostępnić stację CNG dla użytkowników w trybie całodobowym.

Dlatego na stacji CNG przy ul. Chwaszczyńskiej można się tankować całą dobę, aczkolwiek należy uwzględnić przerwę między godziną 20:00 a 22:00. Wtedy tankują się autobusy i nie powinno się wtedy przyjeżdżać.

Cieszy nas niezmiernie taka decyzja! Gratlujemy prorozwojowego podejścia i pomocy użytkownikom CNG w Trójmieście, którzy znaleźli się w ciężkim położeniu po wyłączeniu stacji CNG przy ul. Hutniczej.
Witam
Z tym całodobowym otwarciem to jest przymiarka, nie wszyscy są jeszcze z pracowników przeszkoleni w obsłudze fiskalnej, ale jeszcze na ten moment,
obsługa jest do 16 ale nie odmówimy w wyjątkowych sprawach obsługi i do 17. Oczywiście priorytetem jest tankowanie autobusów- czyli kiedy jest pusto na stacji to możemy. proszę być z nami w kontakcie. Jeśli będzie już możliwość całodobowego obsługiwania dam znać oczywiście.
pozdrawiam
Ewa
Zapraszam na moją stronę
http://rezerwacje.ewapoleca.com.pl
Wojto
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 31, 2012 19:34
CNG car: Opel Zafira B
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Wojto »

Witaj Ewo,

Jak się domyślam, jesteś tą przemiłą Panią, która od czasu do czasu pompuje moją Zafirkę na Kaczych Bukach.
Myślę, że temat, o który zapytam może zainteresowac także innych użytkowników z Trójmiasta.
Pytanie: czy wyrobienie karty CNG Auto (na bezgotówkowe tankowanie) może pomóc przy tankowaniu w innych, niż wyznaczone godziny? Oczywiście biorę pod uwagę priorytet przy tankowaniu autobusów itp, jednak one mają inną końcówkę zaworu...
Osobiście kartę planuję wyrobić także z innego powodu: jedna faktura na koniec miesiąca (prowadzę działalność).
I od razu drugie pytanie: gdzie można taką kartę wyrobić? W Waszej zajezdni, czy w gazowni w Gdańsku?
Powyższe zapytanie kolega misiuq przesłął do PGNiG, jednak dłuuuugo już czeka na odpowiedź, pewnie go "spuścili" :)

Pozdrawiam,

Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”