Stacja CNG - Jasło (ZLIKWIDOWANA)

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Co to ma za znaczenie, czy ma czy nie ma? Może np. planować zakup albo cokolwiek innego. Prawo nie wymaga do zawarcia umowy posiadania na własność jakiegokolwiek samochodu.
Masz po prostu słabe układy u siebie w pracy.

Poszukaj wśród znajomych, na pewno ktoś jest samozatrudniony, z założoną działalnością gospodarczą. Ja korzystałem już dwukrotnie z pomocy kolegów. Żaden nie robił problemów.

Jak ja to zawsze mówię, głową muru nie przebijesz, ale możesz go obejść dookoła :lol:
pawelst
Posty: 27
Rejestracja: pt mar 14, 2008 23:10
CNG car: Suzuki Baleno Kombi 1,6 GLX
Lokalizacja: Biecz

Post autor: pawelst »

Witam !

Wszystkim zainteresowanym podaję adres na jaki trzeba wysłać prośbę o dokumenty potrzebne do podpisania umowy z Zakł. Gazowniczym :

Biuro Obsługi Klienta Jasło
38-200 Jasło, ul. Floriańska 112
Tel. (13) 443 73 50

Dobrze jest dołączyć pismo z informacja, że chcemy zawrzeć umowę.

Czytnik kart CNG już działa.

Pozdrawiam
pawelst
Posty: 27
Rejestracja: pt mar 14, 2008 23:10
CNG car: Suzuki Baleno Kombi 1,6 GLX
Lokalizacja: Biecz

Awaria stacji !!!

Post autor: pawelst »

Witam !
Od wczoraj ): stacja znowu nieczynna.
Szczegółów nie znam, mam nadzieję, że nie na tak długo jak ostatnio.

Pozdrawiam
pawelst
Posty: 27
Rejestracja: pt mar 14, 2008 23:10
CNG car: Suzuki Baleno Kombi 1,6 GLX
Lokalizacja: Biecz

Post autor: pawelst »

Witam !
Z informacji uzyskanych z PGNIG, nastąpiła awaria urządzeń po wyładowaniu atmosferycznym.
Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, we wtorek zostanie uruchomiona.

Pozdrawiam
pawelst
Posty: 27
Rejestracja: pt mar 14, 2008 23:10
CNG car: Suzuki Baleno Kombi 1,6 GLX
Lokalizacja: Biecz

Post autor: pawelst »

Witam !
Stacja czynna od wczoraj.
Jeszcze nie działa czytnik kart, ale tankować można z tym, że płacić trzeba gotówką.

Pozdrawiam
pawelst
Posty: 27
Rejestracja: pt mar 14, 2008 23:10
CNG car: Suzuki Baleno Kombi 1,6 GLX
Lokalizacja: Biecz

Zmiana godzin otwarcia

Post autor: pawelst »

Witam !
Chciałem poinformować o zmianie czasu otwarcia stacji w Jaśle /właściwie godzin pracy kasy/
Pon.-Czw. 7.30 do 14.30
Piątek 9.00 do 16.00
Niestety nadal nie działa czytnik kart, ale osoby mające podpisane umowy moga tankować na kwit. Pocieszające jest, że pracownicy obsługujący stację pracują dłużej i przy odrobinie szczęścia można zatankować po godzinach pracy kasy.

Pozdrawiam

p.s. mam już podpisaną jedną stronę listy pod petycją dot. stacji w Jaśle i Przemyślu.
Dziękuję pracownikom stacji za możliwość pozostawienia listy, dzięki czemu dosyć szybko się zapełniła.
Dziękuję też osobom, które sie podpisały.
SzymcioS
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 28, 2011 12:09
CNG car: Zafira B 1.6 CNG /2007
Lokalizacja: Jasło

Post autor: SzymcioS »

Witam,
Jak już wiecie, są plany zamknięcia kilku stacji stacji CNG w naszym regionie m.in w Jaśle, Kielcach i Jarosławiu. Ostatecznej decyzji jeszcze nie ma ale będzie do połowy lutego. Na chwilę obecną jest duże prawdopodobieństwo zamknięcia . Sytuacje zmienić może deklaracja np. MZKS lub UM, PKS, Poczta, że zamierzają w jakieś perspektywie czasu zakupić pojazdy zasilane CNG. Konia z rzędem komu się uda takie coś uzyskać - ZG prowadzi jeszcze rozmowy. Rozmawia również o przeniesieniu tankowania na zewnętrzną stację paliw - jeżeli znacie właścicieli stacji benzynowych lub LPG zainteresowanych takim przedsięwzięciem to proszę o kontakt . Na stacji końcem grudnia zostawiłem listę/petycje do podpisu jest już nas tam 26 os o zużyciu 30 - 400 m3/ miesięcznie, jeżeli ktoś się jeszcze nie zapisał to zachęcam, może pomoże! Jeżeli decyzja będzie negatywna dla stacji (nie będzie ona z dnia na dzień, planowany okres przejściowy do ok 6 miesięcy) to czeka nas nerwowy okres. Co do tankowania po południu w Jaśle, jak stacja zostanie - to będzie co najmniej 1x w tygodniu!
Te informacje są pewne uzyskane od BARDZO wiarygodnych i decyzyjnych osób w ZG Jasło. Moderatora proszę o umieszczenie powyższych informacji aby dotarły do stacji w Kielcach i Jarosławiu - może nowy post "Zamknięcie stacji Jasło, Jarosław Kielce"
Pozdrawiam,
SzS
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Zaczynam się poważnie bać co dalej z CNG w Polsce. Może trzeba uderzyć do Brukseli. Bo po takich działaniach Spółek gazowych nie ma szans aby CNG się rozwijało.
Awatar użytkownika
supermajku
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 24, 2010 22:54
CNG car: swift 4x4 mk2 lpg
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: supermajku »

moim zdaniem trzeba by prywatnie zacząć działać. może by tak wydzierżawić za 1zł tak aby mieli zysk. te ich stacje
Lepiej zredukować, niż później żałować.
AdamBialas
Posty: 175
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 08:26
CNG car: Fiat Multipla BiPower 1,6
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: AdamBialas »

Tak jak zapowiadałem w grudniu ..... wtedy namawiałem by PGNiG postawiła się cała Polska , wszyscy użytkownicy CNG niezależnie od tego skąd są. Mówiłem ,że jak poradzą sobie z Olsztyn i Bydgoszczą , to zaczną zamykać gdzie popadnie , bo skoro można zamknąć to czemu tego nie robić , to łatwiejsze niż inwestowanie. I jak widzę małymi krokami PGNiG robi swoje .... jak nie przynosi kokosów to do likwidacji . Zaraz wam powiedzą ,że oprócz CNG jest jeszcze LPG , benzyna i ON ,aż 3 alternatywne paliwa które nie wymagają stacji gazu ziemnego .
Awatar użytkownika
supermajku
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 24, 2010 22:54
CNG car: swift 4x4 mk2 lpg
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: supermajku »

może przesiądziemy się na żagle niedługo...
Lepiej zredukować, niż później żałować.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Post autor: BIGMARIO »

A kolejne stacje do zamknięcia to :
1- Jasło
2- Kielce

:twisted: :twisted: :twisted:
MARIO72
Obrazek
szuwaks
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 15, 2011 22:31
CNG car: Polo 1.4
Lokalizacja: Krosno

Post autor: szuwaks »

Powiedzcie jak to jest, kiedyś jak tankowałem w Jaśle przy mojej butli 11 metrów to był standart nawet zimą a 12 to było juz wielkie hura. Dziś tankowałem i wyszło mi 14 metrów. Jakos zasięg się nie zwiększył, czyżby coś chrzcili paliwo tam? Wiem, że w Rzeszowie jest gaz do kitu ale w Jasle było ok.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Według informacji podanych na stacji w Jarosławiu, obiekt ma niby zostać zamknięty dla użytku zewnętrznego do końca roku.

Jest jednak światełko w tunelu! Trwają rozmowy wewnątrz Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem, które mają uchronić stacje CNG w Jaśle i Jarosławiu przed zamknięciem. Czekamy na oficjalny komunikat w tej sprawie, który zamieścimy niezwłocznie na łamach naszego Portalu.

Co więcej, wypracowana formuła być może pozwoli na ponowne uruchomienie stacji CNG w Bydgoszczy i Olsztynie.
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2012 21:36 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Karol Wieczorek
SzymcioS
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 28, 2011 12:09
CNG car: Zafira B 1.6 CNG /2007
Lokalizacja: Jasło

Post autor: SzymcioS »

Witam,

Jakieś informacje nt. porozumienia - rozwiązania problemu zamknięcia stacji w Jaśle i Jarosławiu?
Oficjalny komunikat wisi i straszy (przynajmniej w Jaśle) że czynne tylko do 31.12.2012!

SzS
SzS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”