Stacja CNG - Kraków, ul. Siewna - zlikwidowana

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Re: Stacja CNG - Kraków, ul. Siewna

Post autor: administrator »

Dzisiaj dzwoniłem i stacja już działa

Cena niestety podobna do PGNiG - 3,36 zł/m3
Karol Wieczorek
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: Stacja CNG - Kraków, ul. Siewna

Post autor: tigercng »

Stacja na Siewnej jest nieczynna. Termin naprawy pozostaje nieznany, podobno nie wcześniej, jak w lutym 2018.

Zapraszamy na Balicką.
kajmanek
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 25, 2009 22:34
CNG car: Opel Zafira B CNG 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Stacja CNG - Kraków, ul. Siewna

Post autor: kajmanek »

Z wielkim żalem i ogromnym smutkiem informuję że stacja na Siewnej jest w dalszym ciągu nie czynna i nie ma widoków na szybkie jest otwarcie i czy w ogóle to kiedyś nastąpi ? Pan Stanisław właściciel stacji z wielkim rozżaleniem opowiada o tak wysokiej ofercie cenowej na naprawę - usunięcie usterki że jak to stwierdził musiałby z "butów wyskoczyć " i zastawić wiele cennych rzeczy żeby sprostać tej kwocie .Panie i Panowie użytkownicy CNG najprawdopodobniej stracimy kolejną stację tankowania naszych wspaniałych pojazdów ( a miało być tak pięknie ,tanio i ekologicznie ) Myślałem że jestem szczęściarzem bo miałem jako jedyne miasto 2 stacje ale ktoś z premedytacją pilnuje aby aż tak dobrze nie było lub dobrze nie było w ogóle .Z wielkim sentymentem i z łezką w oku wspominam czasy kiedy kupiłem pierwsze auto na CNG i cena jaką płaciłem to 1,97 i był nawet serwis w Krk .Teraz to tylko miłe wspomnienia .
Ps Może ktoś chce kupić moją Zośkę B ?? :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
kajmanek
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stacja CNG - Kraków, ul. Siewna

Post autor: bartekk »

Taką wiadomość otrzymaliśmy na skrzynkę portalu:

Treść wiadomości:
Aktualizacja mapy stacji: Stacja Orfemet ul. Siewna w Krakowie aktualnie nieczynna z powodu awarii, od pracowników usłyszałem, iż przyszłość stacji z powodów ekonomicznych niepewna.

Widzę że to chyba prawda, stacja ta została wyłączona z mapy cng.

Jeśli coś się zmieni w tej sprawie to proszę nas informować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”