stacja w Łomży?

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
zibio76
Posty: 88
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:20
CNG car: brak
Lokalizacja: lubelskie

stacja w Łomży?

Post autor: zibio76 »

tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Re: stacja w Łomży?

Post autor: tigercng »

Aż trudno w to uwierzyć. Życzę powodzenia.
Oby jednak nie skończyło się klapą, jak w Błoniach (na planach) lub Chojnicach (na tabliczce CNG na pylonie). Kierunek jest jednak właściwy, czyli stacja paliw, a nie jakaś budka na zakładowym zapleczu czynna do 15-tej. Dzisiaj zarabia się nie na sprzedaży paliwa, ale na produktach i usługach towarzyszących (sklep, bar, myjnia). Już wiadomo, gdzie na Mazurach zatrzymają się turyści z Niemiec, Rosji i Polski.

Tylko Adamowi będzie za daleko...
MateuszC
Posty: 52
Rejestracja: pt sty 20, 2012 15:46
CNG car: Opel Zafira 1.6 CNG
Lokalizacja: Wrocław

Re: stacja w Łomży?

Post autor: MateuszC »

Nie chcę wychodzić na malkontenta, ale nie uwierzę dopóki nie zatankuje tam swojego pojazdu... słyszałem już o nie jednych planach, gdzie to inwestor zachwalał czego to on nie wybuduje i czego to nie zrobi a później kicha albo w ostatecznej wersji inwestycja została mnocno okrojona. Z drugiej strony jeżeli ma powstać hotel to możliwość tankowania CNG i ładowania pojazdów elektrycznych wydaje się istotnym elementem inwestycji jako wabik dla turystów np. z Niemiec czy Włoch.
Tak czy inaczej mam nadzieję, że będzie możliwość za rok, dwa pojechania na Mazury bez konieczności jazdy na PB.
Darar
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 27, 2017 22:58

Re: stacja w Łomży?

Post autor: Darar »

No i dobrze zrobili. Wreszcie by wypadało. Fajnie by było, gdyby jeszcze wybudowali myjnię bezdotykową. Słyszeliście o takich? Są najlepsze, bo nie ma takiej możliwości by uszkodziły lakier. No i też są tanie i można przyjechać o każdej porze i umyć ładnie samochód. Słyszałem, że firma Aspera takie buduje. Byłem już w takiej jednej i naprawdę świetna sprawa. Gdyby tylko było bliżej.. A w takiej byłem 90 km od Łomży. Zdecydowanie za daleko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”