Program Turbo-Kamera omawiający kampanie serwisowe CNG

Publikacje z mediów komercyjnych i źródeł internetowych poświęcone CNG
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Program Turbo-Kamera omawiający kampanie serwisowe CNG

Post autor: tigercng »

Ostatnio zmieniony śr gru 07, 2011 00:39 przez tigercng, łącznie zmieniany 3 razy.
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

"Dla mnie, kupowanie samochodu z drugiej ręki, z instalacją CNG już jest niebezpieczne".

Na chwilę szczerości zebrało się panu z GM. Ciekawe1, czy mówi tylko o Oplach (jako przedstawiciel GM), czy o wszystkich autach na CNG? :roll:

I ciekawe, czy pod tą wypowiedzią podpisałaby się zagraniczna dyrekcja Opla.
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Pan rzecznik podłożył się ewidentnie niektórymi wypowiedziami. Mam wrażenie, że o CNG dowiedział się trzy dni przed nagraniem i że jest lekko przerażony tym tematem.
Druga ciekawa wypowiedź, to odkrycie że nasze samochody mogą jeździć na benzynie. Z wypowiedzi tej wynika, że Pan rzecznik chyba nigdy nie próbował jeździć takim Oplem na benzynie, a już na pewno nie dwa miesiące, co sugerował Bartkowi.

Co do całości materiału, to moje odczucia są pozytywne. Widać dziennikarze więli sobie do serca to co napisałem im w wyjaśnieniach, w szczególności o nowoczesnej technologii której pojęcie po 10 latach nadal przekracza możliwości percepcyjne naszych ASO.
tomig
Posty: 121
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:38
CNG car: Opel ASTRA G Kombi 1.6 CNG
Lokalizacja: Ryki/Warszawa

Post autor: tomig »

Oglądając ten program odniosłem wrażenie, ze GM jest bardzo nieporadną firmą. Oni robią i chcą ale nie wychodzi. Chyba zopomnieli, że dobrymi chęciami to piekło jest brukowane...
Jakoś nie odniosłem wrażenia solidności i poczucia bezpieczęństwa przy tej firmie po słowach rzecznika GM. Chwilami to mi się ich aż żal robiło...
Nieporadność i to ogromna. A to przecież duża firma a nie pan Kowalski i jego kuźnia.

"Dla mnie, kupowanie samochodu z drugiej ręki, z instalacją CNG już jest niebezpieczne".

Ciekawe gdzie mogę serwisować ten kupiony od GM?? Też w Niemczech o czym raczył wspomnieć??

Dla mnie żenada a nie profesionalizm, który by się wydawał podstawą...

...odkrycie że nasze samochody mogą jeździć na benzynie - to pokazuje brak elementarnej wiedzy na temat SWOIEGO produktu. Tylko pogratulować.....
Może, zaproponujemy GM, żeby zamieścili na swojej stronie internetowej informację o nowatorstwie w postaci stosowania zbiorników na PB o pojemności wystarczającej na ~150km!!!
Ostatnio zmieniony śr lis 30, 2011 12:49 przez tomig, łącznie zmieniany 3 razy.
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Z wypowiedzi rzecznika najwspanialsze jest to, co widać w tle pod koniec (6:36):
"Najlepszy samochód, jaki stworzyliśmy"

Tak, panowie z GM Poland, macie rację. Opel Zafira 1.6 CNG Monovalent+ to faktycznie najlepszy samochód, jaki stworzyła firma General Motors. Szkoda, że jest tak słabo promowany.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 02:00 przez tigercng, łącznie zmieniany 4 razy.
BIGMARIO
Posty: 348
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:29
CNG car: OPEL ZAFIRA A 1.6 CNG 2004 R.
Lokalizacja: Sosnowiec :)

Post autor: BIGMARIO »

W tym materiale padło stwierdzenie pana z GM że powinniśmy jeździć chyba do Wiednia na akcję servisową , Ja bym pojechał i pozwiedzał jak zapłacą za hotel i pobyt :mrgreen:
MARIO72
Obrazek
tomig
Posty: 121
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:38
CNG car: Opel ASTRA G Kombi 1.6 CNG
Lokalizacja: Ryki/Warszawa

Post autor: tomig »

Pan to chyba chciał powiedzieć, że nawet najbardziej profesjonalna firma na zachodzie (i nie tylko) w Polsce "dziczeje" i z założenia ma klienta w du.....e bo i tak jej można podskoczyć.
Idealnie to obrazowała moja przygoda z bankiem Nordea - na początku super stawki/opłaty i profesjonalizm, po jakimś roku od bycia u nas stawki/opłaty stały się polskie tak jak i obsługa - Klient nasz...pocałuj nas w ......
ekobi
Posty: 62
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:44
CNG car: Opel Zafira A 1,6 CNG 2005
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ekobi »

Właśnie w obecnych czasach konkurencja jest trochę fasadowa (jak wiele innych rzeczy, poczynając od demokracji). Niezadowolony klient może odejść i bujać się między konkurentami złymi i jeszcze gorszymi, bo wszystkie równają w dół, zamiast w górę.

Wyjątków jest niewiele, nawet patrząc globalnie, po wszystkich branżach. Z reguły są to firmy nowe, wchodzące na rynek. To oznacza, że można, tylko niewielu się chce. Pozostaje liczyć, że kiedy kilku udławi się pijąc zbyt wielką łyżką, to część konkurentów otrząśnie się.

Z Nordeą mam te same doświadczenia.
Awatar użytkownika
supermajku
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 24, 2010 22:54
CNG car: swift 4x4 mk2 lpg
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: supermajku »

zadowolony klient przyciągnie 3 nowych
nie zadowolony odepchnie 12 potencjalnych

wkońcu to obejżałem:

ten pan z gm to ...... jak taka firma może się wypierać. oj nieładnie mógłbym się nagadać nt postawy jaką zaprezentował ale mi się nie chce.
Ostatnio zmieniony śr gru 07, 2011 02:50 przez supermajku, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej zredukować, niż później żałować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Publikacje w mediach / internecie”