Volkswagen Golf III 1,6 CNG. Kilka pytań od laika:)
: sob kwie 07, 2012 14:45
Witam serdecznie wszystkich użytkowników aut z instalacją CNG. Nieświadomie stałem się właścicielem auta tzn. Golfa III Cabrio 1,8(75KM) wyposażonego ku mojemu zdziwieniu w instalacje CNG. Kupując auto myślałem, że ma zwykłą instalacje LPG jednak problem pojawił się gdy pierwszy raz chciałem dotankować gazu(nie mogłem znaleźć korka typowego dla aut z LPG) po wizycie u gazownika dowiedziałem się że to nie instalacja LPG a CNG. W związku z tym mam kilka pytań:
-jaki jest koszt przejechania 100km na CNG autem które spala 10l benzyny PB95?
-jakie czynności powinienem wykonać chcąc zarejestrować ten pojazd(sprowadzony z Włoch posiadam tylko mały i duży Brief żadnych dokumentów odnośnie gazu) czy rejestracja i wbicie tej instalacji jest w ogóle możliwe
-jakie koszty dodatkowe wynikają z korzystania z instalacji CNG
Mam nadzieję że ktoś rozwieje moje wszystkie wątpliwości:)
Pozdrawiam Bartek
-jaki jest koszt przejechania 100km na CNG autem które spala 10l benzyny PB95?
-jakie czynności powinienem wykonać chcąc zarejestrować ten pojazd(sprowadzony z Włoch posiadam tylko mały i duży Brief żadnych dokumentów odnośnie gazu) czy rejestracja i wbicie tej instalacji jest w ogóle możliwe
-jakie koszty dodatkowe wynikają z korzystania z instalacji CNG
Mam nadzieję że ktoś rozwieje moje wszystkie wątpliwości:)
Pozdrawiam Bartek